• brenderupidraetsforening@gmail.com

Fodbold Træningstider

Sandkasse fodbold U4 – efterår 2019

U4 – Årgang 2016 – Træner : Onsdag kl. 17:00-17:45 i Brenderup

Træner: Kai H. Andersen tlf 23218523

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


Sandkassefodbold U5 – efterår 2019 (Brenderup-hold)

U5 – Årgang 2015 – træner onsdag kl. 17:00-17:45 i Brenderup.

Trænere : Kai H. Andersen tlf 23218523

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


U6 – efterår 2019 (Brenderup hold)

1. august 2019 til 31. december 2019 – Brenderup Aktivitets Center

Fodbold U6 – efterår 2019. Årgang 2014. Træner : Onsdag kl. 17:00-18:00 i Brenderup

Trænere: Thomas Damm Wollsen tlf 51166991, Søren Hansen tlf 23964660, Nicolai Klivager Ravnholt tlf 23964660, Mette Aaby Smith tlf 51608804

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


U7 drenge – efterår 2019 (Brenderup-hold)

1. august 2019 til 31. december 2019 – Brenderup Aktivitets Center

Fodbold U7 drenge – efterår 2019. Årgang 2013. Træner : Onsdag kl. 17:00-18:00 i Brenderup

Trænere: Thomas Damm Wollsen tlf 51166991, Søren Hansen tlf 23964660, Nicolai Klivager Ravnholt tlf 23964660, Mette Aaby Smith tlf 51608804

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


U8 Drenge – efterår 2019 (Brenderup-hold)

U8 drenge – årgang 2012.

Træner : Mandag kl. 17:00-18:00 & Onsdag kl. 17:00-18:15, begge dage i Brenderup

Trænere: Hans Peter Toft Andersen tlf 26577682, Kai H. Andersen tlf 23218523. Ass. træner Mathias Gammelgaard

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


U9 Drenge – forår 2019 (Brenderup-hold)

U9 drenge – årgang 2011 –

Træner : Mandag kl. 17:00-18:00 & Onsdag kl. 17:00-18:15, begge dage i Brenderup

Trænere: Hans Peter Toft Andersen tlf 26577682, Kai H. Andersen tlf 23218523. Ass. træner Mathias Gammelgaard

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


U10 Drenge – efterår 2019 (Brenderup-hold)

U10 drenge – årgang 2010 – Træner : Tirsdag & Torsdag i Brenderup, begge dage kl. 16:45-17:45

Træner: Niels-Peter Eriksen tlf 30491658. Ass. trænere: Mathias Jespersen, Andreas Jørgensen, Patrick Enghoff

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


U12 Drenge – efterår 2019 (EGB-hold)

U12 drenge – årgang 2008

Træner : Mandag & Onsdag i Gelsted, begge dage kl. 17:15-18:45

Træner: Britta Jensen tlf 20319308

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


Fodbold U12 piger – efterår 2019 (EGB hold)

1. august 2019 til 31. december 2019 – Brenderup Aktivitets Center

Fodbold U12 piger – efterår 2019. Årgang 2008/07. Træner : Tirsdag & Torsdag i Ejby, begge dage kl. 16:45-17:45

Trænere: Mads Mathiesen, Signe Mathiesen

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


U13 Drenge – efterår 2019 (EGB-hold)

1. august 2019 til 31. december 2019 – Brenderup Aktivitets Center

Fodbold U13 drenge – efterår 2019. Årgang 2006. Træner : Tirsdag kl. 18:15-19:45 & Torsdag kl. 17:30-19:00, begge dage i Brenderup

Træner: Tom Mortensen tlf 61225871. Ass. træner: Robert Rasmussen, Allan Eriksen

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


U16 Drenge – efterår 2019 (EGB-hold)

1. august 2019 til 31. december 2019 – Brenderup Aktivitets Center

Fodbold U16 drenge – efterår 2019. Årgang 2005/04/03. Træner : Tirsdag & Torsdag i Ejby, begge dage kl. 18:15-19:45

Trænere: Philip Lindholm Kruuse tlf 60465420, Lennart Mathiesen tlf 60925318

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


Fodbold U18/19 piger/dame senior – efterår 2019 (EGB hold)

1. august 2019 til 31. december 2019 – Brenderup Aktivitets Center

Fodbold U18/19 piger – efterår 2019. Træner : Mandag i Brenderup & Onsdag & Torsdag i Ejby, alle dage kl. 18:15-20:00

Træner: Kai H. Andersen, tlf 23218523

Læs mere og tilmeld ved at klikke her


Fodbold Herre senior – efterår 2019

1. august 2019 til 31. december 2019 – Brenderup Aktivitets Center

Læs mere og tilmeld ved at klikke her